Strona internetowa partnerskieklubybiznesu.pl

Strona internetowa Zobacz www

Strona internetowa dla Partnerskich Klubów Biznesu to kolejna udana realizacja. Projektując tę witrynę mieliśmy na uwadze odpowiedni rozkład elementów strony głównej. Udało nam się osiągnąć efekt ekskluzywnej wizytówki, pełniącej funkcję marketingową i informacyjną. To strona www, która skłania do zapoznania się ze szczegółami działalności!

Warto w tym miejscu nakreślić, czym są Partnerskie Kluby Biznesu. To projekt zrzeszający przedsiębiorców przy klubach sportowych. Na działalności korzystają obie strony - sportowcy zyskują sponsorów, a przedsiębiorcy nowych partnerów biznesowych i rozpoznawalność. Strona www ma w pewnym stopniu zachęcać odwiedzających do udziału w projekcie. Dlatego zastosowaliśmy szereg metod przybliżających sposoby działania PKB i zalety płynące z przynależności.

Strona internetowa jako ekskluzywna wizytówka

Strona internetowa pozwala na prezentację biznesu w sposób dużo szerszy niż wizytówka czy ulotka. Aplikacje, mnogość autentycznych fotografii, zachęta do aktywności i kontaktu - wszystko to przemawia na korzyść strony www. Tę wizytówkę internetową nasyciliśmy przekazem bardzo bogato.

Przygotowany przez nas projekt graficzny strony internetowej doskonale oddaje charakter działalności. Strona internetowa stworzona na potrzeby Partnerskich Klubów Biznesu odznacza się szczególnie ekskluzywnym designem. Na poziomie paska startowego zaprezentowaliśmy fotografię Nowego Jorku, jako znaczącego symbolu centrum biznesowego. Obok umieściliśmy krótki opis działalności klienta. Nie zapomnieliśmy również o odnośniku kierującym użytkownika do podstrony ze szczegółami. Na uwagę zasługuje zastosowana przez nas kolorystyka. Czerń, biel i złocisty beż to kwintesencja elegancji. To barwy, które dominują również w dalszych segmentach strony www.

Na witrynie umieściliśmy pasek przedstawiający dotychczasowe osiągnięcia PKB. Postawiliśmy na przekaz symboliczny, przemawiający do wyobraźni odwiedzającego. W zestawieniu znalazły się kwestie, takie jak: najwyższa wartość transakcji i obrotu rocznego czy też liczba klubowiczów. Chodzi nie tylko o liczby! Uwagę przykuwa symboliczna grafika, dostosowana względem wyszczególnionych kwestii. Kolejny, niezwykle istotny element tej strony www to kalendarz spotkań. To aplikacja nie tylko praktyczna. Pełni zarazem rolę marketingową! Odwiedzający może zapoznać się z działalnością Partnerskich Klubów Biznesu, która sama w sobie jest dla tego projektu dobrą reklamą.

Na uwagę zasługuje również proste menu, zawierające w sobie kluczowe kategorie. Niektóre z nich prezentowane są już na stronie głównej, zatem nawigacja jest maksymalnie uproszczona. Oczywiście, pamiętaliśmy, by dostosować stronę www względem jej zastosowania na poszczególnych urządzeniach. Obecnie absolutną podstawą jest projekt kompatybilny z wyświetlaczami smartfonów.

Strona www miejscem skutecznej reklamy

Jednocześnie, na stronie PKB prezentowane są reklamy członków - w sposób bardzo nienachalny. Zastosowaliśmy formę prostego paska z reklamami graficznymi. Również u dołu witryny umieściliśmy logotypy największych partnerów PKB. Jednak to nie wszystko! Niezwykle istotną kwestią jest autentyczność w reklamie. Zatem, oprócz wspomnianego już kalendarza spotkań, na stronie można znaleźć aktualności. Prowadzenie bloga nie tylko przybliża odwiedzającym działalność członków PKB, ale zarazem jest niezwykle ważne gdy chodzi o pozycjonowanie strony www.

Nieco niżej, na poziomie stopki umieściliśmy kolejny przycisk zachęcający do kontaktu. Wszystko to tworzy spójną całość. Odwiedzający, przeglądając stronę główną zyskuje kolejno coraz więcej szczegółów dotyczących działalności, by na koniec podjąć kontakt. Nie mniej istotne są odnośniki do mediów społecznościowych, umieszczone w prawym górny rogu witryny. Chcąc dowiedzieć się nieco więcej na temat PKB, odwiedzający z pewnością chętnie skorzystają z tej opcji. Oprócz Facebooka i Instagrama na stronie znalazł się również odnośnik do Youtube. Tak szerokie zastosowanie mediów społecznościowych jest bardzo korzystne dla rozwoju biznesu w sieci.

Wszystko to sprawia, że strona internetowa PKB doskonale spełnia swoją rolę. To wielofunkcyjna, prosta w użytkowaniu a zarazem bardzo efektywna wizytówka internetowa. Efekt osiągnęliśmy dzięki wytężonej pracy i uprzednim, szczegółowym rozmowom. Strona ww jest bowiem istotnym elementem brandingu i strategii marketingowej!

Zobacz także

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x