Sklep internetowy onmywall.art

Sklep internetowy Zobacz www

Sklep internetowy OnMyWall to oryginalne miejsce w sieci, ponieważ największą ozdobą tej strony są oferowane produkty. To swoista galeria sztuki w formie online - i tak właśnie zaprojektowaliśmy szatę graficzną.

Sklep internetowy zaprojektowany z myślą o sztuce

Tworząc sklep online należy pamiętać o celach biznesu i unikalnej koncepcji marki. Sklep OnMyWall powstał z myślą o sprzedaży wyrazistych, niepowtarzalnych prac wielu artystów. Znaleźć tu można plakaty o różnorodnej stylistyce. Na pierwszym planie widać sztukę współczesną, abstrakcje, profesjonalną grafikę i plakaty typu fashion.W ofercie dostępne są także ramy zabezpieczające plakaty. Projektując tą stronę internetową postanowiliśmy zatem stworzyć warunki idealne dla wyboru sztuki i akcesoriów do jej aranżacji.

Galerie sztuki współczesnej z reguły charakteryzują się minimalistyczną aranżacją. Prostota wystroju i biel ścian sprzyjają kontemplacji prac artystycznych. Zatem zadbaliśmy o uproszczoną grafikę, harmonijny rozkład poszczególnych elementów i intuicyjną nawigację. To wszystko pozytywnie wpływa nie tylko na estetykę sklepu, a przede wszystkim na jego użytkowość. Zamiast typowej listy produktów zastosowaliśmy paski z podglądem polecanych plakatów, nowości i aktualności. Tym samym treści są odpowiednio wyeksponowane, stanowiąc jednocześnie funkcję estetyczną i reklamową.

Prosta struktura jest mile widziana również ze względu na najnowsze trendy. Sklepy internetowe odwiedzane są nie tylko za pośrednictwem laptopa, ale również na telefonie. Ta ostatnia tendencja jest coraz bardziej widoczna. Dlatego w przypadku tego, jak i innych projektowanych przez nas sklepów online, wybraliśmy uniwersalną, uproszczoną strukturę witryny, w której łatwo zastosować RWD. 

Zachęcający do zakupów sklep online, czyli jaki?

  1. Biel tła sprzyja nie tylko kontemplacji, ale również zakupom. Plakaty mają zdobić ściany domów, zakładów pracy, różnego typu lokali komercyjnych. Prosta grafika znacznie ułatwia wybór plakatu. Konsument można z łatwością wyobrazić sobie prace artystów w swoim wnętrzu!
  2. Zakupom sprzyja również prosta nawigacja sklepu internetowego. Główne menu kieruje klienta bezpoślernio do list produktowych, gdzie widoczne są podkategorie oraz filtry. Dzięki temu zaprezentowaliśmy drzewo katalogowe w sposób niezwykle czytelny. Projektując nawigację postawiliśmy na proste krótkie hasła, takie jak abstrakcja, miejsca, minimalizm czy fashion, co potęguje wrażenie minimalizmu.
  3. Na uwagę zasługuje również proces zakupowy. Dzięki podziałowi na 5 kroków, kupujący wie dokładnie na jakim etapie jest i z łatwością może wrócić do dowolnego poprzedniego kroku.
  4. Brak możliwości dodania do koszyla plakatu czy ramki z poziomu listy produktów. Jeszcze przed dokonaniem decyzji klient zapoznaje się z istotnymi aspektami oferty, takimi jak wymiary produktu, sposoby dostawy, informacja dotyczące jakości wydruku, a nawet kwestie związane z recyklingiem. Ponadto, w panelu produktu dostępne są wizualizacje jego zastosowania. To aspekt niezwykle ważny, sprzyjający podjęciu świadomej decyzji.

OnMyWall to nietuzinkowy sklep online, stąd jego równie nietuzinkowy projekt. Jak zawsze, pracę nad sklepem rozpoczęliśmy od szczegółowego wywiadu z klientem. Dzięki temu sklep internetowy jest dostosowany względem potrzeb sprzedażowych i marketingowych, ale zarazem odzwierciedla intencję naszego klienta.

Zobacz także

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x