Strona www dla przychodni Poland Medical

Strona internetowa

Stworzenie informacyjnej strony internetowej dla polskiej przychodni lekarskiej, która posiada dwie placówki zlokalizowane w Anglii.

Kim jest nasz klient potrzebujący nowej strony www?

Poland Medical to polskie specjalistyczne placówki medyczne zlokalizowane na terenie Anglii. Zakłady zdrowotne znajdują się w Coventry oraz w południowym Londynie. W Polskiej Przychodni zatrudnieni są renomowani polscy specjaliści, którzy dbają o zdrowie Polaków mieszkających na wyspie. 

Polska Przychodnia posiadała wcześniej stronę internetową, jednak od jej uruchomienia minęło już kilka lat. Wygląd był nieco przestarzały, dlatego została podjęta decyzja o odświeżeniu designu i modyfikacji detali istotnych pod kątem pozycjonowanie. Rekomendacje ulegają ciągłym zmianom, dlatego nawet jeśli strona była tworzona zgodnie ze standardami na tamten czas - najprawdopodobniej nie będzie to miało przełożenia na obecne standardy.

Jakie zmiany zostały wprowadzone?

Nowy design

Design został odświeżony – struktura i budowa strony została praktycznie niezmieniona.  Przeważa tonacja uspokajającego błękitu z bielą, treści zawarte na stronie są bardzo czytelne. Małe ilości grafiki nie odwracają uwagi, dzięki czemu strona jest przejrzysta i łatwa w nawigacji

Dwujęzyczna strona 

Strona jest dostępna w dwóch językach, polskim i angielskim na dwóch różnych domenach. Wygląd jest identyczny, dlatego osoba przełączająca się pomiędzy wariantami językowymi nie zauważy różnicy – chyba że spojrzy na składnię url. 

Ulepszony CMS

Klient z poziomu administratora sam zarządza treścią, dowolnie ją modyfikując, dodając i usuwając. Interfejs jest przejrzysty i czytelny dla każdego, nawet podstawowego użytkownika internetu. 

Poniżej przedstawiamy widok starej strony internetowej:

Stara odsłona strony dla przychodni lekarskiej

Jakie informacje zostały umieszczone na stronie?

Strona główna jest najbardziej istotnym elementem podczas kontaktu użytkownika z witryną internetową. Na niej powinny znaleźć się wszystkie istotne dla odbiorców informacje. Dlatego w przypadku Poland Medical  są to adresy placówek, godziny otwarcia i numery kontaktowe.

Na stronie znajdują się najważniejsze informacji odnośnie lekarzy - którzy specjaliści przyjmują w danych miejscowościach, cennik poszczególnych usług oraz konsultacji, jakie badania laboratoryjne są wykonywane. W dziale czytelnia poruszane są tematy z zakresu zdrowotności.

Oprócz rejestracji telefonicznej pacjenci mogą skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

 

Zobacz także

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x