Tworzenie stron internetowych Lubin

Szukasz firmy, która zaprojektuje Twoją firmową stronę www? Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu marketingu online. Oferujemy kompleksowe usługi związane ze stronami internetowymi.

Tworzenie stron internetowych Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów  

Projektowaniem stron www oraz sklepów online zajmujemy się od 2008 roku. Niezależnie czy mówimy o małej wizytówce firmowej, czy profesjonalnej rozbudowanej stronie, współpraca z nami składa się z kilku etapów. Ich elementy dostosowywane są pod każdego klienta z osobna-  do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie bazujemy na gotowych rozwiązaniach typu Wordpress, czy Presta.

 

Projektowanie strony internetowej to zaledwie jeden z etapów współpracy. Realizację poprzedzamy bowiem gruntowną analizą, nie tylko pod kątem wyszukiwarki, ale także w szerszym, globalnym sensie. Szczególnie istotny jest dla nas wywiad z klientem, podczas którego możemy szczegółowo określić jego oczekiwania. W efekcie, strona www i wszystkie aspekty z nią związane dobrze odzwierciedlają plany i cele naszych klientów. Szczególnie ważna jest dla nas ustawiczna wymiana informacji, a także kontrola każdego z etapów realizacji.

 

Jak wygląda więc przebieg współpracy? 

Etap 1 - przygotowanie prac (wywiad, dokumentacja, analiza) więcej przeczytasz tutaj

Etap 2 - praca właściwa nad stroną (projektowanie, grafika, programowanie)

Etap 3  - testowanie i uruchamianie systemu

Jako agencja interaktywna zajmujemy się działaniami, które poprawiają Państwa widoczność w internecie. Naszą specjalnością są między innymi:

  • Projektowanie stron www oraz sklepów e-commerce
  • Audyty, optymalizacja techniczna stron internetowych 
  • Autorski CMS

Sprawdź naszą ofertę i zobacz w czym możemy Ci pomóc

Sprawdź zrealizowane projekty stron internetowych:

Realizacja strony www KASPA - grafika poglądowaSklep online lampy24.net realizacja grafika poglądowaRealizacja strony Partnerskie Kluby Biznesu

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

 

 

A o tym piszemy na naszym blogu

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x