Tworzenie stron internetowych Lubin

Szukasz firmy, która zaprojektuje Twoją firmową stronę www? Oferujemy kompleksowe usługi związane ze stronami internetowymi - od audytu, tworzenie stron oraz usługi pozycjonowania.

Tworzenie stron internetowych Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów  

Projektowaniem stron oraz sklepów online zajmujemy się od 2008 roku. Działamy przede wszystkim na terenie województwa Dolnośląskiego, jednak klientów posiadamy w całej Polsce. Nasze biuro znajduje się w Lubinie, dlatego klientów pochodzących z obszaru Zagłębia Miedziowego zainteresowanych stworzeniem firmowej strony lub innymi usługami związanymi z widocznoscią firmy online, zapraszamy do umówienia terminu spotkania.

Nie macie czasu na spotkanie? Dojazd jest problematyczny? To nie problem! Przeprowadzamy również rozmowy online, podczas których porozmawiamy o Waszych potrzebach i możliwościach podjęcia współpracy.  

 

Dla kogo tworzymy strony internetowe?

Lokalna strona firmowa? Ogólnopolski sklep internetowy?

Niezależnie czy mówimy o małej wizytówce firmowej, czy profesjonalnej rozbudowanej stronie, współpraca z nami składa się z kilku etapów. Ich elementy dostosowywane są pod każdego klienta z osobna. Do do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie bazujemy na gotowych rozwiązaniach typu Wordpress, czy Presta.

Projektowanie strony internetowej to zaledwie jeden z etapów współpracy. Realizację poprzedzamy bowiem gruntowną analizą, nie tylko pod kątem wyszukiwarki, ale także w szerszym, globalnym sensie. Szczególnie istotny jest dla nas wywiad z klientem, podczas którego możemy szczegółowo określić jego oczekiwania. W efekcie, strona www i wszystkie aspekty z nią związane dobrze odzwierciedlają plany i cele naszych klientów. Szczególnie ważna jest dla nas ustawiczna wymiana informacji, a także kontrola każdego z etapów realizacji.

 

Etapy tworzenia strony internetowej w naszej agencji

Jak wygląda więc przebieg współpracy? Aby proces projektowania strony był przejrzysty i czytelny dla klientów, zadania pogrupowaliśmy i podzieliliśmy na ponizsze etapy:

Etap 1 - przygotowanie prac (wywiad, dokumentacja, analiza) więcej przeczytasz tutaj

Etap 2 - praca właściwa nad stroną (projektowanie, grafika, programowanie)

Etap 3  - testowanie i uruchamianie systemu

Jako agencja interaktywna zajmujemy się działaniami, które poprawiają Państwa widoczność w internecie. Naszą specjalnością są między innymi:

  • Projektowanie stron www oraz sklepów e-commerce
  • Audyty, optymalizacja techniczna stron internetowych 
  • Autorski CMS

Na każdym etapie realizacji najistotniejszą częścią jest komunikacja z klientem. Zrozumienie potrzeb i jasność przekazu jest czynnikiem gwarantującym sukces i zadowolenie obu stron z podjętej współpracy. Jest to możliwe tylko dzięki rozmowom i ustaleniom najmniejszych szczegółówe. W przypadku firm z województwa dolnośląskiego (i nie tylko!) umawiamy spotkania u nas w biurze lub dojeżdżamy do klienta. Możliwe są również spotkania na skype lub innej platformie online. Dzięki takiemu podejściu, z sukcesem realizujemy strony internetowe dla klientów z Lubina, Legnicy i miast ościennych. 

 

Sprawdź naszą ofertę i zobacz w czym możemy Ci pomóc

Sprawdź zrealizowane projekty stron internetowych:

Realizacja strony www KASPA - grafika poglądowaSklep online lampy24.net realizacja grafika poglądowaRealizacja strony Partnerskie Kluby Biznesu

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

 

 

A o tym piszemy na naszym blogu

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x