Sklep internetowy mankiety.com

Sklep internetowy Zobacz www

Projekt serwisu internetowego musi odzwierciedlać założenia strategii marketingowej. Dlatego projektując sklep online ze spinkami do mankietów, dołożyliśmy starań, aby przybrał formę ekskluzywnego butiku.

W jaki sposób osiągnęliśmy ten rezultat?

Sklep online na miarę wysokich oczekiwań

Sklep internetowy ze spinkami do mankietów to miejsce inne niż większość stron typu fashion. Oferowany produkt można uznać za elitarny, a oferta skierowana jest do konkretnej grupy odbiorców. Projektując grafikę postawiliśmy na najmodniejsze trendy, biorąc jednocześnie pod uwagę walory estetyczne sprzedawanych wyrobów.

Uwagę przykuwa logotyp, umiejscowiony w centralnej części głównej strony sklepu online. Logo utrzymane jest w stylu eleganckim, lecz może być jednocześnie kojarzone ze stylistyką retro. To szczególnie widoczny trend, szeroko wykorzystywany w świecie luksusowych marek. Data powstania marki, nazwa sklepu oraz anglojęzyczny napis „premium handcrafts cufflinks” to strzał w dziesiątkę! Logotyp postanowiliśmy więc odpowiednio wyeksponować. Oferowane spinki do mankietów są wykonywane ręcznie, z zastosowaniem jakościowego drewna. Dlatego jako tło zastosowaliśmy fotografię drzew. Rustykalne, dość surowe tła są obecnie bardzo mile widziane w branży hand made. Całość utrzymana jest w czarno białej kolorystyce i prostym, lecz gustownym stylu.

Poniżej umieściliśmy slider, będący obecnie nieodłącznym elementem każdej nowoczesnego sklepu internetowego. Dobrze zaprojektowany może pełnić kilka funkcji jednocześnie, poczynając od roli informacyjnej, poprzez marketingową, po estetyczną. Tak jest również w tym przypadku. Na slidach umieściliśmy reklamy polecanych kolekcji. Dzięki temu odwiedzający może zapoznać się z kluczowymi propozycjami w ciągu zaledwie kilku minut. Kolejno widoczny jest pasek przedstawiający produkty bestsellerowe. Wszystko to motywuje odbiorcę do podjęcia decyzji, by przyjrzeć się ofercie bardziej szczegółowo. W tym celu wystarczy skorzystać z intuicyjnej nawigacji.

Przyjazny klientom sklep internetowy

Na podkreślenie zasługuje łatwa ścieżka wyszukiwania ofert. Przekierowanie następuje po kliknięciu w reklamę lub produkt prezentowany w pasku z bestsellerami. Klient może skorzystać również z tradycyjnej opcji, wybierając odpowiednie podkategorie w menu. Projektując menu zadbaliśmy o prosty podział. Wyróżnione są przede wszystkim poszczególne kolekcje spinek, ponieważ każda z nich odznacza się charakterystycznym stylem. Dlatego linki przekierowujące do konkretnych kolekcji są obecne w wielu miejscach na stronie internetowej - nie tylko w menu i na sliderach, ale również na poziomie stopki.

Ekskluzywny charakter tego sklepu online widoczny jest również na poziomie listy produktów. Profesjonalny branding pełni w tym względzie niezwykle ważną rolę. Każdy z wyrobów prezentowany jest w ramce opatrzonej logotypem i nazwą kolekcji. Ponadto, umożliwiliśmy klientom filtrowanie wyników. Konsument może wyselekcjonować produkty pod względem materiału wykonania, kształtu czy koloru.

Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo procesu zakupowego. Produkt można umieścić w koszyku dopiero po przekierowaniu do panelu szczegółowego. Umożliwiliśmy rejestrację użytkownika, co pozwala na śledzenie poszczególnych etapów realizacji zamówienia. Nie zapomnieliśmy o certyfikacie SSL, zamieściliśmy również widoczny odnośnik do opisu polityki prywatności.

Sklep internetowy mankiety.com zaprojektowaliśmy z myślą o konkretnych celach marketingowych. Odwiedzając stronę użytkownik nabiera wrażenia, że prezentowane produkty są wyborem szczególnie luksusowym. Tym samym, spinki do mankietów tej marki mogą być z powodzeniem sprezentowane z okazji uroczystości czy jubileuszy, również osobom na wysokich stanowiskach. To doskonały początek rozwoju tej marki i promocji wyrobów firmy w świecie internetu.

 

 

 

 

Zobacz także

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x