Idea4me.pl partnerem Związku Pracodawców Polska Miedź!

Poza siecią

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady Związku zostaliśmy przyjęci jako członek do Związku Pracodawców Polska Miedź. Niezmiernie cieszymy się z tego wyróżnienia!

Idea4me.pl partnerem Związku Pracodawców Polska Miedź!

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady Związku zostaliśmy przyjęci jako członek do Związku Pracodawców Polska Miedź

Niezmiernie cieszymy się z tego wyróżnienia! Naszym celem jest wykorzystanie szans i możliwości jakie daje Związek do własnego rozwoju, zacieśnianiu relacji partnerskich oraz wzajemne wsparcie.

Branża internetowa stale się rozrasta, pojawiają się nowe narzędzia i instrumenty, dzięki którym firmy mogą stale się rozwijać. Mamy nadzieję, że dzięki wstąpieniu do związku, wesprzemy swoją wiedzą pozostałych członków. Jako interaktywna agencja marketingowa naszym głównym zadaniem jest, aby nasi partnerzy odnosili sukces w internecie z wykorzystaniem odpowiednich do ich biznesu narzędzi.

Zobacz także

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x