Konferencje SEO i marketingu online 2023 w Polsce - gdzie warto się udać?

Marketing i promocja

W 2023 roku odbędzie się ponad 20 wartościowych konferencji SEO i marketingu online w Polsce. Jeżeli chodzi o skalę światowych wydarzeń - zorganizowanych zostanie ponad 50 eventów odbywających się w Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii oraz w centralnych miastach europejskich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na jakie eventy warto się udać - koniecznie przeczytaj dzisiejszy artykuł! Miłej lektury!

Konferencje SEO i marketingu online 2023 w Polsce - gdzie warto się udać?

Konferencje SEO i marketingu online w Polsce - na co warto się wybrać w 2023 roku? [TOP 10]

Spośród najbardziej renomowanych konferencji SEO i marketingu w Polsce możemy wymienić m.in.:

 1. Nowoczesna sprzedaż i Marketing 2023 – 17.03 (Warszawa);
 2. Kulturalnie o SEO 2023 – 23.03 (Warszawa);
 3. Mobile Trends Conference 2023 – od 28.03 do 29.03 (Kraków);
 4. Brighton SEO 2023 – od 20.04 do 21.04 (Wielka Brytania);
 5. I Love Marketing 2023 – od 15.05 do 19.05 (Warszawa);
 6. SEO & Content Camp 2023 – od 25.05 do 27.05 (Zakopane);
 7. semKRK 2023 – 7.06 - 8.06 (Kraków);
 8. SEO Rejs 2023 – termin do ustalenia (Mikołajki);
 9. SEO Poland Conference 2023 – termin do ustalenia (Kraków);
 10. Festiwal SEO 2023 – termin do ustalenia (Katowice).

Wyjątkiem z dzisiejszego zestawienia jest wydarzenie Brighton SEO, które odbywa się w Wielkiej Brytanii, natomiast to event renomowany na całym świecie zrzeszający ponad 5 tysięcy uczestników każdego roku (czyli tyle, co semKRK w 20 edycji), dlatego uznaliśmy, że warto go wymienić i zachęcić do uczestnictwa.

Nowoczesna sprzedaż i Marketing 2023 – 17.03 (Warszawa)

nowoczesna sprzedaż i marketing - zrzut strony głównej

Jedno z najbardziej merytorycznych wydarzeń marketingowych w 2023 roku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe bez przepalania budżetu - to miejsce dla Ciebie. Na konferencji pt.: "Nowoczesna sprzedaż i Marketing" poznasz przykłady reklamowania się przez największe światowe korporacje i rozwiązania, które powodują, że budżet jest "przepalany" w setkach tysięcy lub nawet milionów.

Nowoczesna sprzedaż i Marketing 2023 - bilety i miejsce eventu

Oficjalna strona konferencji, na której możesz kupić bilety: konferencjansm.pl. Event odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie. Wydarzenie będzie miało miejsce 17 marca 2023 roku.

Kulturalnie o SEO 2023 – 23.03 (Warszawa)

Zrzut ekranu strony www Kulturalnie o seo

Bardzo ciekawe wydarzenie zrzeszające prelegentów zarówno z całej Polski, ale również zza granicy. Skorzystają na nim przede wszystkim specjaliści ds. SEO, marketerzy oraz copywriterzy. Zostaną tam poruszone najważniejsze tematy związane z pozycjonowaniem.

W tym przypadku merytoryczna wiedza to nie wszystko. Aby rozluźnić publiczność, organizatorzy zaprosili profesjonalnego komika.

Kulturalnie o SEO 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na Kulturalnie o SEO kupisz poprzez oficjalną stronę: kulturalnieoseo.pl. Konferencja odbędzie się 23 marca 2023 roku na deskach teatru w stolicy Polski. Będzie trwała od 10:30 do 18:00.

Mobile Trends Conference 2023 – od 28.03 do 29.03 (Kraków)

Zrzut ekranu strony www Mobile Trends Conference

Mobile Trends Conference to największa w Polsce konferencja poświęcona technologiom mobilnym. od 2012 roku łączy specjalistów i pasjonatów mobile z całej Polski. Wystąpienia w tym roku dzielą się na ścieżki: Main Stage #Inspirations, Stage #Fintech, Stage #Commerce, Stage #Marketing, Stage #Management, Stage #CaseStudy, Stage #UXDesign. 

Poza prelekcjami, Mobile Trends Conference słynie z networkingu i możliwości rozmowy z ekspertami w swoich dziedzinach. Prelegentów będzie ponad 70, a wyróżnić możemy Artura Kurasińskiego, Annę Ledwoń, Wojtka Kardysia, Michała Korbę czy Wojciecha Popielę.

Mobile Trends Conference 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na Mobile Trends Conference 2023 kupisz na stronie: 2023.mobiletrends.pl. Wydarzenie będzie miało miejsce w Krakowie od 28.03 do 29.03. 

Konferencji towarzyszy też gala rozdania nagród Mobile Trends Awards, na której zostaną nagrodzone najlepsze projekty mobilne 2022 roku. 

 

Brighton SEO 2023 – od 20.04 do 21.04 (Wielka Brytania)

Konferencja o seo Brighton seo

Ponad 30 prelegentów i 5 000 uczestników. Brighton SEO 2023 to jedna z najpopularniejszych konferencji w Europie. Dedykowana przede wszystkim marketerom, którzy chcą wznieść jakość swojej pracy na zdecydowanie wyższy poziom.

Brighton SEO 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na Brighton SEO 2023 kupisz poprzez stronę brightonseo.com. Wydarzenie odbędzie się w Brighton Centre w Wielkiej Brytanii. Będzie trwało jeden dzień - od 20.04 do 21.04.

I Love Marketing 2023 – od 15.05 do 19.05 (Warszawa)

Zrzut ekranu z otwartą stroną konferencji o marketingui

Konferencja I Love Marketing jest znana prawdopodobnie każdej osobie, która działa w branży marketingu internetowego. Na evencie skorzystają zarówno początkujący, średnio-zaawansowani, jak i niezwykle doświadczeni fachowcy. Oprócz standardowej formy "wykładu" będzie można uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, które pozwolą w łatwy sposób wyjaśnić sporne i niezrozumiałe koncepcje oraz założenia.

I Love Marketing 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na wydarzenie I Love Marketing 2023 kupisz poprzez stronę: sprawnymarketing.pl. Event odbędzie się w Złotych Tarasach i będzie trwał 5 dni - od 15 do 19 maja. Szczegółowy plan:

 • pierwszy dzień - automatyzacja;
 • drugi dzień - marketing;
 • trzeci dzień - media społecznościowe;
 • czwarty dzień - pozycjonowanie i content marketing;
 • piąty dzień - programowanie aplikacji.

Organizatorem wydarzenia jest Sprawny Marketing.

SEO & Content Camp 2023 – od 25.05 do 27.05 (Zakopane)

Seo content camp

 

Wydarzenie SEO & Content Camp 2023 to prawdziwa "gratka" dla osób działających w branży SEO. Skorzystają na tym m.in. menedżerowie, content marketerzy, jak i specjaliści od pozycjonowania. Na evencie wystąpią renomowani prelegenci (np. Damian Sałkowski z Senuto czy też Paweł Strykowski z WhitePress), którzy kompleksowo omówią przewidywania SEO na kolejne lata czy też aspekty związane z tzw. międzynarodowym pozycjonowaniem.

SEO & Content Camp 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na SEO & Content Camp kupisz poprzez stronę whitepress.pl/seo-content-camp. Konferencja odbędzie się w Zakopanem w dniach 25-27 maja. Jeżeli plan nie ulegnie zmianie, event odbędzie się w Nostalowym Dworze (Resort & SPA).

semKRK 2023 – 7.06 - 8.06 (Kraków)

Zrzut ekranu strony www SemKRK

Dwudziesta konferencja semKRK to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zgłębić "tajniki" zaawansowanej wiedzy odnośnie SEO, ale także SEM. Wykłady będą prowadzili branżowi specjaliści, którzy poruszą tematy "na czasie" związane również ze sztuczną inteligencją w branży. Tematyka główna dotyczy marketingu w wyszukiwarkach oraz aspektów analitycznych.

semKRK - bilety i miejsce eventu

Bilety na semKRK kupisz poprzez stronę semkrk.pl. Termin wydarzenia mieści się pomiędzy 7 a 8 czerwca w Krakowie.

SEO Rejs 2023 – termin do ustalenia (Mikołajki)

 Zrzut ekranu strony www Seo Rejs

SEO Rejs to wydarzenie zrzeszające ze sobą wszystkich ekspertów z branży marketingu w wyszukiwarkach. Jedyny w swoim rodzaju event łączący solidną naukę z wypoczynkiem na mazurach. Uczestnicy będą mogli również popływać na skuterze wodnym oraz desce surfingowej. Główna atrakcja to oczywiście rejs nowoczesnym jachtem SEO w połączeniu z branżowymi mentorami (np. Grzegorz Strzelec).

SEO Rejs 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na SEO Rejs 2023 kupisz poprzez stronę seorejs.pl. Obecnie nie ma jeszcze informacji odnośnie terminu i dokładnego miejsca eventu. Dowiemy się o tym prawdopodobnie w ciągu kolejnych kilku tygodni.

SEO Poland Conference 2023 – termin do ustalenia (Kraków)

 Seo Poland Conferencje landing page

SEO Poland Conference to szansa na zgromadzenie sporej wiedzy z zakresu marketingu w wyszukiwarkach dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych specjalistów ds. pozycjonowania. Należy jednak pamiętać, wydarzenie będzie prowadzone nie tylko przez speakerów, którzy na SEO "zjedli zęby", ale także przez debiutantów wygłaszających przemówienie po raz pierwszy. Ty także możesz spróbować dostać się do grona prelegentów. Zgłoś się już dziś!

SEO Poland Conference 2023 - bilety i miejsce eventu

Bilety na SEO Poland Conference kupisz poprzez stronę seopoland.pl. Finalny termin i miejsce organizacji pozostają do ustalenia.

Festiwal SEO 2023 – termin do ustalenia (Katowice)

Jedna z najstarszych i najważniejszych konferencji SEO w branży. Wystąpi na niej ponad 10 doświadczonych prelegentów, którzy omówią najnowsze trendy pozycjonerskie i udzielą praktycznych porad na temat optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. Z własnego doświadczenia możemy stwierdzić, że Festiwal SEO 2023 równa się merytorycznej wiedzy wygłaszanej przez znane nazwiska.

Festiwal SEO - bilety i miejsce eventu

Bilety na Festiwal SEO są dostępne poprzez stronę silesiasem.pl. Ostateczny termin i miejsce odbycia się wydarzenia pozostają do ustalenia. Informacje powinny być dostępne w ciągu kilku tygodni.

Konferencje SEO i marketingu online 2023 - podsumowanie

Polskie konferencje SEO i marketingu online 2023 są znakomitym rozwiązaniem, aby poszerzyć branżowe horyzonty i spotkać ludzi, którzy w przyszłości będą mogli stać się Twoimi potencjalnymi klientami lub współpracownikami. To także doskonała szansa na przekazanie wartościowej wiedzy - jeżeli jesteś prelegentem lub dopiero rozpoczynasz swoją "speakerską" przygodę. Zachęcamy również do uczestnictwa w typowo zagranicznych wydarzeniach, m.in.:

 • Digital Marketing Europe,
 • Content Marketing World,
 • Digital Marketing World Forum Global;
 • Social Media Strategies Summit;
 • Adobe Summit.

Są to zazwyczaj bardziej rozbudowane wydarzenia, na które bilety kosztują w granicach kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych za 4-5 dni.

W każdym bądź razie, zachęcamy wziąć udział w minimum jednym wydarzeniu rocznie organizowanym w Polsce i wybranym evencie za granicą. Być może jedna przemowa całkowicie zmieni Twoje podejście do marketingu online.

 

Zobacz także

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x