Villa-Espana
sprawdź online
Firmowa strona internetowa wraz z identyfikacja wizualną dla villa-espana

Villa Espana to hiszpańskie biuro nieruchomości posiadające w swojej ofercie szeroki wachlarz posiadłości, apartamentów i mieszkań w regionie Costa Blanca. W dobie szybko zmieniającego się runku nieruchomości, podstawowym celem strony prezentującej Villa Espana jest wiarygodność, osiągnięta prezentacją założycieli firmy i ich biznesowych partnerów oraz dokładnym opisem procesu zakupu - od porad dotyczących wyboru przez kontakt aż po finalizację transakcji i wsparcie.

Możliwość kontaktowania się w 5 różnych językach (hiszpański, polski, angielski, niemiecki, francuski) przekłada się w prostej linii na poszerzenie grona odbiorców. Barwna grafika i bogata galeria nie tylko uatrakcyjniają wygląd strony, ale pomagają w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Zestaw filtrów pomaga odnaleźć odpowiednie oferty nie tylko pod względem ceny, ale przede wszystkim typu nieruchomości i jej umiejscowienia.

Integracja z Facebookiem pozwala na dotarcie do większej ilości klientów - zarówno sprzedających jak i kupujących, a także daje możliwość oceny nieruchomości i dodatkowego kontaktu z biurem obsługi. Narzędzie Newsletter pozwala na bieżąco informować klientów o zmianach, nowościach i wszelkich aktualizacjach.

Użyta technologia responsywna pozwala na wyświetlanie wszystkich treści na urządzeniach mobilnych.

Kategoria:
strony firmowe
Realizacja projektu: 2017-01-25
Adres: www.villa-espana.eu/
PRACA
BLOG