OK100
sprawdź online
Sklep internetowy wraz z identyfikacją wizualną dla OK100

Sklep OK100 to anglojęzyczna platforma sprzedaży produktów różnorakich - od kosmetyków przez artykuły dziecięce aż po elementy wystroju wnętrz, takie jak ramki do zdjęć. Taka różnorodność produktów wymaga odpowiedniej prezentacji, którą osiągnięto barwną, ale czytelna grafiką, wyraźnymi nagłówkami prowadzącymi do każdej z kategorii oraz rzetelnym podziałem na podkategorie. Zestaw filtrów, inny dla każdej grupy produktów, umożliwia bardzo precyzyjne dotarcie do szukanych przedmiotów.

Karta każdego z produktów, oprócz opisu i galerii zdjęć, zawiera także sekcję opinii klienta, co daje możliwość oceny zakupionego przedmiotu. Prostota konstrukcji strony znacznie ułatwia zakupy, co w połączeniu z atrakcyjną graficzną prezentacją i ogromnym asortymentem stwarza doskonałe warunki sprzedaży.

Warto wspomnieć o module, w którym znajdują się wszystkie produkty promocyjne, niezależnie od kategorii. To narzędzie jest doskonałym zabiegiem marketingowym, odsyłającym klientów do wszystkich promowanych produktów.

Kategoria:
sklepy
Realizacja projektu: 2016-09-13
Adres: www.ok100.co.uk
PRACA
BLOG