Lampy24
sprawdź online
Sklep internetowy wraz z identyfikacją wizualną dla lampy24.net

Sklep lampy24.net został zaprojektowany z myślą o szybko rozwijającej się architekturze wnętrz, której integralnym elementem jest oświetlenie. Prezentacja kluczowych kategorii na stronie głównej daje obraz treści zawartych na stronie sklepu, a bardzo szczegółowy podział na podkategorie ułatwia dotarcie do pożądanych grup produktów. Rozbudowana opcja wyszukiwania z wieloma filtrami stanowi o łatwości znajdowania konkretnych lamp. Karta każdego produktu zawiera podgląd pozostałych lamp danej serii, dzięki czemu klienci mogą dokonywać wyboru nie tylko w oparciu o typ lampy (wiszące, stojące, ścienne itd), ale także według ich stylu.

Przejrzystość listowania produktów i karty produktu przekłada się na czytelność strony zbudowanej z myślą o użyciu technologii responsywnej. Jasna grafika oddaje charakter treści strony. Dodatkowym atutem sklepu jest dział porad dotyczących wyboru i aranżacji oświetlenia. Każdy klient ma możliwość zadania pytania poprzez formularz, w którym wybór konkretnego tematu kieruje zapytanie do odpowiedniego działu, skracając w ten sposób czas oczekiwania na odpowiedź.

Warto zwrócić uwagę na narzędzie FAQ, dzięki któremu każdy klient zostanie przeprowadzony krok po kroku przez rejestrację konta, poruszanie się po stronie sklepu, dokonywanie wyboru lampy i zakupu aż po wybór formy płatności i dostawy.

 

Kategoria:
sklepy
Realizacja projektu: 2016-06-09
Adres: www.lampy24.net
PRACA
BLOG