CDT Medicus w Lubinie
sprawdź online
Firmowa strona internetowa wraz z identyfikacja wizualną dla Centrum Diagnostyczno Terapeutycznego Medicus w Lubinie

Realizacja projektu dla Centrum Diagnostyczno Terapeutycznego Medicus w Lubinie była niemałym wyzwaniem. Szpital, przychodnia, rehabilitacja - wykaz dostępnych badań, wykonywanych zabiegów i oferowanych usług, specjaliści, listy placówek partnerskich, cenniki. Ten ogrom informacji zorganizowany został ze szczególna dbałością o przejrzystość stron i czytelność treści. Osiągnęliśmy to poprzez:

  • Nadanie poszczególnym działom jednolitej kolorystyki

  • Przejrzyste menu

  • Rozbudowaną stopkę, prowadzącą do najważniejszych działów

Doskonałym elementem identyfikacji wizualnej jest zastosowana metoda wirtualnego spaceru, obejmująca wszystkie trzy sekcje CDT Medicus: szpital, przychodnię i rehabilitację. Dzięki licznym hot-spotom, każdy odwiedzający stronę Medicusa ma możliwość zobaczenia gabinetów lekarskich i zabiegowych, sal pacjentów, sprzętu medycznego, a także planu budynku, co w połączeniu w mapą samej strony jest doskonałym narzędziem umożliwiającym klientom Medicusa swobodne poruszanie się po obiekcie.

Cały projekt zrealizowany został w technologii responsywnej, co pozwala na korzystanie ze strony także na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu grono odbiorców zostało znacznie rozszerzone, a co za tym idzie wzrosła rozpoznawalność naszego zleceniodawcy na tle innych placówek medycznych.Kategoria:
strony firmowe
Realizacja projektu: 2016-10-21
Adres: www.cdtmedicus.pl
PRACA
BLOG