Programista PHP

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie tworzenie nowych aplikacji,
rozwój oprogramowania, a także obsługa już istniejących rozwiązań.

Realizowane zadania:
• tworzenie i rozwijanie systemów CMS/CRM
• projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
• realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:
• znajomości języka PHP
• znajomość: HTML 5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery, Bootstrap w stopniu umożliwiającym poruszanie się.
• znajomość zasad programowania obiektowego
• umiejętność tworzenia bezpiecznych aplikacji webowych
• znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
• zdolności analitycznych, odpowiedzialności, sumienności i dokładności
• kreatywności, zaangażowania.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z Symfony
• znajomość narzędzi: composer, git
• umiejętność samodzielnej konfiguracji oraz swobodnego poruszania się w środowisku pracy (PHP pod Linux lub Windows)
• prezentacja własnego portfolio na maila lub podczas spotkania rekrutacyjnego / referencje

Oferujemy:
• pracę w innowacyjnej firmie
• możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego
• umowa o pracę, ale jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich preferencji

Dodatkowe informacje:
CV oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres:
kontakt@idea4me.pl  z dopiskiem "Programista PHP".

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy
dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PRACA